مالئیک انیدرید ترکیبات شیمیایی در محصولاتی از اسپری های آفت کش به مواد رزین استفاده می شود. هنگامی که به یک ماده شیمیایی دیگر تبدیل می شوید، آیا حدس می زنید که انیدرید مالئیک برای افزایش طعم غذا و نوشیدنی ها استفاده می شود؟ این قطعا درست است! ساختار مالئیک انیدرید شامل چهار مولکول کربنی همراه با گروه های کربوکسیلات در هر دو انتها، با پیوند دوطرفه بین اتم های کربن مرکزی است. آنیدرید مالئیک دارای 5 اتم در مولکول چرخه ای است، باند اشباع نشده تحت پلیمریزاسیون رادیکال آزاد در حضور آغازگر قرار می گیرد.
مالئیک انیدرید یک ماده شیمیایی ارگانیک است که به عنوان آنیدریداسید مالئیک طبقه بندی می شود. هنگامی که ما ساختار مولکولی آن را می بینیم، می توانیم بگوییم که فرمول مولکولی مالئیک انیدرید C4H2O3 است و شما می توانید ساختار مولکولی خود را در زیر ببینید. اگر به عقب برگردیم به روزهای اولیه زیست آلی ما، به یاد داشته باشید که انیدریدهای اسید، نوعی از گروه عملکردی هستند.
این یک گروه کاری کاربردی است که اسید کربوکسیلیک نامیده می شود.بگذارید بگوییم شما دو مولکول اسید کربوکسیلیک دارید. اگر به آنها ملحق شوید، مولکول آب را بین آنها تقسیم کنید، نتیجه نهایی محصولی است که مالئیک انیدرید است.

کاربرد مالئیک انیدرید
انیدرید مالئیک می تواند در سنتز رزین های پلی استر غیر اشباع و به عنوان یک واکنش دهنده در تولید محصولات مهم مانند مواد اولیه کشاورزی، افزودنی های روان کننده و مواد اولیه صنایع غذایی استفاده می شود.
انیدرید مالئیک یک ماده شیمیایی بسیار واکنشی است که با استفاده از آن در حال حاضر و بالقوه تقریبا در هر زمینه شیمی صنعتی کاربرد دارد. همچنین در تولید پوشش ها، مواد اولیه دارویی، صنایع کشاورزی، سورفکتانت ها، مواد اولیه تصفیه آب،  افزودنی های نفتی و به عنوان یک افزودنی از پلاستیک، شیرین کننده های مصنوعی، تقویت کننده های طعم دهنده، اسپری های مو و کوپلیمر ها استفاده می شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط