تالو آمین اتوکسیله از اتوکسیله شدن آمین های چرب بدست می آید. خصوصیات ترکنندگی، امولسیفایری و دیسپرس کنندگی آنها ترکیبی از سورفکتانتهای و کاتیونی می باشد. در حالی خنثی و اسیدی بار مثبت دارند و در محیط قلیلیی مانند یک سورفکتانت آنیونی عمل می کند تالو آمین اتوکسیله از چربی سخت عمدتا از استرهای گلیسریل اسید های الی، پالمتیک و استریک (16-18 کربن) تشکیل شده است. این از ذخایر چربی حیوانات استخراج می شود. آمین های مشتق شده از این چربی ها، آمین های توده ای نامیده می شوند. آنها سورفکتانت های هیدرولیکی با بوی آمونیاک ضعیف هستند. آمین های تالس به راحتی در کلروفرم، الکل، اترها و بنزن حل می شوند. آمین های چربی به طور گسترده ای در عامل شناور معدنی، نرم کننده ضد آب فیبر، دستیار رنگرزی، عامل ضد استاتیک، پراکنده کننده رنگدانه، عامل ضد زنگ، عامل ضد زنگ کود، افزودنی های روغن های روان کننده و میکروبها استفاده می شود. آنها همچنین برای صابون، چرم، شمع، مواد غذایی و روان کننده ها مورد استفاده قرار می گیرند. آنها در تولید سورفاکتانت های مصنوعی استفاده می شود. آلکالین آمین ها بر پایه تالک به طور گسترده ای در سنتز مواد شیمیایی ارگانیک و سورفکتانت های کاتیونی و آمفوتریک استفاده می شود.

کاربرد
-امولسیفایر برای فرمولاسيون های کشاورزی
-امولسیفایر موم
-امولسیفایر برای واکس پلی اتیلن
– ضد خوردگی
-اصلاح ویسکوزیته لاتکس
-عامل پراکنده
-مواد شیمیایی متوسط
-ماده خنثی کننده برای روغن های ضد خوردگی
-برش و تشکیل مایعات و مایعات رول است

تالو آمین اتوکسیله یا تالو آمین پلی اتیلن گلایکول اتر سورفکتانتی غیریونی با تعداد متفاوتی از واحدهای اتیلن اکساید است. عددی که بعد از نام TAE می آید نشان دهنده متوسط واحدهای اتیلن اکساید در مولکول تالوآمین اتوکسیله است. تالوآمین اتوکسیله به طور گسترده به عنوان امولسیفایر در فرمولاسیون سموم کشاورزی کاربرد دارد. این ترکیب روی سطوح فلزی، پارچه و سطوح معدنی جذب می شود و از این جهت می توان از آن به عنوان عامل ضد خوردگی، نرم کننده و عامل ضد الکتریسیته ساکن استفاده کرد. تالو آمین اتوکسیله در صنعت چرم، نساجی، رنگ و رزین، جوهر، صنایع آرایشی بهداشتی، نفت، فلز کاری، پلاستیک و کاغذ به عنوان امولسیفایر، عامل پخش کننده و مرطوب کننده به کار می رود. این ترکیب در محیط های اسیدی و قلیایی پایدار است و در ضمن با سورفکتانت های آنیونی و کاتیونی امتزاج پذیر می باشد.

شرایط انبارداری
تالو آمین اتوکسیله در صورتیکه در مخازن در بسته،در یک مکان سرد و خشک نگهداری شود به مدت 2 سال پایدار هستند. علاوه بر این نباید در معرض نور مستقیم خورشید باشند. دمای محیط  برای ذخیره سازی طولانی مدت ترجیا بین 10 تا 25 درجه سانتیگراد و حداکثر 0 تا 30 درجه سانتیگراد است. ذخیره سازی این محصول در دمای بالاتر فقط برای یک زمان کوتاه امکان پذیر است و باید در زیر نقطه انجماد نگهداری شود. مناسب ترین مواد برای مخازن ذخیره سازی،فولاد ضد زنگ،آلمینیوم خالص، ظروف لاستیکی و یا پلی اتیلن و مخازن ذخیزه سازی ساخته شده از پلی استر تقویت شده با شیشه است. مخزن فولادی مورد استفاده ممکن است دچار مشکل شود زیرا بعد از مدت طولانی که محصولات در آن ذخیره سازی می شود تغییر رنگ پیدا کرده و رنگ ذرات آهن را به خود می گیرد.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط