ال لایسین هیدروکلراید شایع ترین شکل اسید آمینه اساسی موجود در مکمل های غذایی است. ال لایسین هیدروکلراید یک ترکیب مصنوعی از ال لایسین اسید آمینه است که بیشتر در مکمل های غذایی استفاده می شود. این ماده حاوی ال لایسین به یک نمک هیدروکلراید می باشد.
ال لایسین کلراید یک اسید آمینه ضروری است که به طور خاص برای حمایت از عملکرد سیستم ایمنی بدن به دلیل خواص ضد باکتری و ضد ویروسی آن، تکمیل شده است. این مکمل ممکن است همراه با ویتامین C برای بهبود مقاومت در برابر سرماخوردگی باشد.

کاربرد ال لایسین
-استفاده از ال لیسین هیدروکلراید به عنوان یک مکمل غذایی در کاهش این کمبود آمینو اسیدها موثر است. همچنین برای اثرات آن بر روی سنتز پروتئین، رشد و نگهداری استخوان، سطح کلسترول و اثرات آن بر تکرار ویروس هرپس سیمپلکس مورد بررسی قرار گرفته است.
-ال لیسین هیدروکلراید نیز برای کاهش شیوع بیماری های سرطانی، از بهبود تمرین و رشد ماهیچه ها، بهبود متابولیسم انرژی، ارتقا غضروف و پوست و کاهش اضطراب و استرس، گرفته شده است.
استفاده از اسید هیدروکلریک بر نحوه عملکرد این مکمل تأثیر نمی گذارد، اما باعث بهبود حلالیت و قابلیت زیست پذیری خوراکی این مکمل می شود. این مولکول 80.03٪ ال لایسین است، یعنی 1.25 گرم هیدروکلراید ال لایسین 1 گرم ال لایسین را تامین می کند.
-ال لایسین هیدروکلراید به عنوان مکمل برای جلوگیری از کمبود در افرادی که رژیم های گیاهی مصرف می کنند استفاده می شود. همچنین برای تقویت عملکرد ایمنی و به عنوان مکمل بدن سازی استفاده می شود.
-ال لایسین هیدروکلراید اسید آمینه “ضروری” است، زیرا انسان نمی تواند آن را درون خود ایجاد کند .ما باید این اسید آمینه را از خوردن غذاهای خاص مانند پنیر، شیر، لوبیا و ماست بدست آوریم . دانه ها و سبزیجات حاوی مقدارقابل توجهی از ال لایسین هستند.
-افرادی که کمبود آمینو اسید دارند ممکن است نیاز به مکمل ال لایسین هیدروکلراید داشته باشند .کمبود آن منجر به اختلالات خلقی، مهار مغز، افزایش حساسیت به بیماری، کاهش سطح انرژی بدن و ضعف عضلانی می شود.
-علاوه بر نقش ال لایسین هیدروکلراید در رشد، ال لایسین در تولید کارنیتین،( ماده ی مسئول انتقال اسیدهای چرب به میتوکندری برای تولید انرژی) دخیل است.
-ال لایسین هیدروکلراید همچنین به تعمیر سلولهای عضلانی آسیب دیده کمک می کند، از عملکرد عصبی حمایت می کند، برای سنتز کلاژن و الاستین استفاده می شود و باعث ترشح هورمون های متعدد، از جمله هورمون رشد می شود.
از آنجائیکه زیست پذیری ال لایسین هیدروکلراید در غذا هنگامی که پخته می شود کاهش می یابد، مکمل ها ممکن است رژیم های کمبود ال لایسین را رفع کنند و به نیاز روزانه 800 تا 3000 میلی گرم در روز پاسخ دهند.اغلب به خوراک حیوان اضافه می شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط