ال آرژنین هیدروکلراید یک مشتق مصنوعی اسید آمینه اساسی ال آرژنین است. فرم نمک هیدروکلراید ال آرژنین است که یک اسید آمینه ضروری در انسان های جوان می باشد. این ماده از گلوکز از طریق قند ملاس استخراج می شود که مورد استفاده گیاهخواران است. آرژینین اسید آمینه پیچیده ای می باشد که اغلب در سایت های فعال در پروتئین ها و آنزیم ها به علت زنجیره جانبی حاوی آمین آن یافت می شود.

کاربرد ال آرژنین هیدروکلراید:
می تواند از بیماری های قلبی و گردش خون جلوگیری یا درمان کند، از خستگی جلوگیری می کند و سیستم ایمنی را تحریک میکند. همچنین تولید اکسید نیتریک، رفع خستگی، عروق خونی، و درمان آنژین و دیگر مشکلات قلبی عروقی را افزایش می دهد. آرژینین همچنین یک ماده مهم در چرخه اوره و سم زدایی از ضایعات نیتروژنی است. این جزء در بسیاری از پروتئین هاست و بخش مرکزی چرخه اوره است که بصورت یک فرآیند اجازه می دهد تا بدن از نیتروژن بیش از حد دور شود. مکمل های ال آرژنین حمایت از عملکرد متابولیک بدن و سیستم ایمنی بدن را پشتیبانی می کنند.

این مکمل ها ممکن است توسط ورزشکاران و بدنسازان به عنوان بخشی از روال تمرین آنها مورد توجه قرار گیرد. این ماده ممکن است به عنوان کمک به تشخیص کمبود هورمون رشد در شرایطی مانند پانیپیپیتویتیاریسم، کوتاهی هیپوفیز، آدنوم کروموفوب، کرونوفارنژیم پس از عمل جراحی هیپوفیزکتومی، ترومای هیپوفیز، و در مشکلات با رشد و قد استفاده شود. دارو نیز در ارزیابی عملکرد هیپوفیز در گیگنتیسم و آکرومگالی استفاده شده است. علاوه بر این، تزریق آرژنین به منظور درمان غلظت آمونیاک بالا در بیماران مبتلا به اختلالات چرخه اوره مورد توجه است. قرصهای آرژنین، که مکمل های غذایی هستند، برای بهبود ظرفیت ورزش در بیماران مبتلا به آنژنین صدری پایدار استفاده می شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط