اسید لوریک یک چربی اشباع است. اسید لوریک در بسیاری از چربی های گیاهی، به ویژه روغن نارگیل و نخل هسته ای است. مردم از آن به عنوان دارو استفاده می کنند.

برای درمان عفونت های ویروسی از جمله آنفولانزا استفاده می شود. آنفولانزای خوکی آنفولانزای مرغی سرماخوردگی؛ تب برف، زخم های سرد و تبخال تناسلی ناشی از ویروس هرپس سیمپلکس (HSV)؛ زگیل تناسلی ناشی از ویروس پاپیلومای انسانی (HPV)؛ و اچ آی وی / ایدز. همچنین برای جلوگیری از انتقال HIV از مادران به کودکان استفاده می شود.

سایر موارد استفاده از آن عبارتند از: درمان برونشیت، گونوره، عفونت مخمر، کلامیدیا، عفونت های روده ای ناشی از انگل Giardia lamblia و کرم سلولی.

در غذاها به عنوان یک تردکننده سبزیجات استفاده می شود.

در تولید جزء مواد اولیه صابون و مواد اولیه شامپو استفاده می شود.

اسید لوریک

کاربرد اسید لوریک

معلوم نیست چگونه ممکن است به عنوان یک مواد اولیه دارویی کار می کند. برخی از تحقیقات نشان می دهد که ممکن است چربی های سالم تر از ترانس چربی ها در آماده سازی مواد اولیه صنایع غذایی باشد.

اسید لوریک در مقادیر موجود در غذاها بی خطر است. اما اطلاعات کافی برای بدست آوردن اینکه آیا آن را در هنگام استفاده به عنوان یک دارو امن تر است، وجود ندارد.
هشدارها و هشدارهای ویژه:
بارداری و شیردهی: برای زنان باردار و شیرده در مقادیر غذایی ایمن است. اما مقدار بیشتری از داروها باید قبل از اینکه بیشتر شناخته شود، اجتناب شود. نگرانی در مورد استفاده از اسید لوریک در هنگام شیردهی وجود دارد زیرا اسید لوریک به شیر مادر منتقل می شود. اگر باردار یا شیردهی دارید، دور از معرض خطر بمانید و با مقادیر غذا بخورید.

دوز مناسب اسید لوریک به عوامل متعددی نظیر سن، سلامتی و چندین شرایط دیگر بستگی دارد. در این زمان اطلاعات علمی کافی برای تعیین دامنه مناسب دوز برای اسید لوریک وجود ندارد. به یاد داشته باشید که محصولات طبیعی همیشه لزوما ایمن نیستند و دوز آنها می تواند مهم باشد. اطمینان حاصل کنید که برچسب های محصول را دنبال کنید و قبل از استفاده با متخصص پزشکی یا پزشک یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط