اسید لاکتیک Lactic Acid یک اسید آلی است، قابل اختلاط با آب است و یک محلول بی رنگ است. تولید شامل سنتز مصنوعی و همچنین منابع طبیعی است در بسیاری از صنایع سنتز آلی و صنایع مختلف بیوشیمیایی به عنوان یک واسطه مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد را تولید کندCH در محلول می تواند یک پروتون از گروه کربوکسیل یونیزه کرده و یون لاکتات آن یک واحد کمتر است، PKA در مقایسه با اسید استیک به این معنی که Lactic Acid ده برابر اسید استیک بیشتر است.

این اسیدیته بالاتر نتیجه پیوند هیدروژن درون مولکولیبین هیدروکسیل و گروه کربوکسیلات است. اسید لاکتیک کایرال است و از دو آنانیتومر تشکیل شده است lactic acid کایرال است و از دو آنانیتومر تشکیل شده است وگاهی اوقات “سارکلاتیک” نامیده میشود.

اسید لاکتیک Lactic Acid

اسید لاکتیک Lactic Acid تولید شده توسط تنفس بی هوازی در عضلات حیوانات است در فرایند تخمیر در طی متابولیسمLDH در حیوانات، ال-لاکتات به طور مداوم از طریق پیروات از طریق آنزیم لاکتات دهیدروژناز و ورزش طبیعی تولید میشود. این غلظت تا زمانی که میزان تولید لاکتات از میزان حذف لاکتات تجاوز نکند، افزایش می یابد، که و ظزفیت اکسیداتیو کنترل می شود. LDH توسط تعدادی از عوامل از جمله حمل و نقل مونوکاروکسیلات، غلظت و ایزوفرم غلظت لاکتات خون معمولاً 1 تا 2 میلی متر در حالت استراحت است، اما می تواند در طی فشار شدید تا بیش از 20 میلی متر افزایش یابد و بعد از آن نیز 25 میلی مولار باشد. در صنعت، تخمیر اسید لاکتیک توسط باکتریهای lactic acid انجام می شود.
که کربوهیدرات های ساده مانند گلوکز، ساکارز یا گالاکتوز را به Lactic Acid تبدیل می کنند. این باکتری ها همچنین می توانند در دهان رشد کنند. اسید تولید شده مسئول پوسیدگی دندان است که به پوسیدگی معروف است. در پزشکی، لاکتات یکی از مؤلفه های اصلی محلول شیرده رینگر و محلول هارتمن است. این مایعات داخل وریدی از کاتیونهای سدیم و پتاسیم به همراه آنیون های لاکتات و کلرید در محلول با آب مقطر تشکیل شده است، به طور کلی در غلظت های ایزوتونیک با غلظت خون انسان. بیشترین استفاده برای احیای مایعات بعد از ریزش خون به دلیل تروما، جراحی یا سوختگی است.

اسید لاکتیک طبیعی به طور طبیعی ذاتی در ترکیبات لبنیات است ، Lactic Acid طعم لبنیات را دارد و از اثر ضد میکروبی خوبی برای استقرار پنیر ماست ، بستنی و سایر غذاها استفاده شده است ، اسید لاکتیک به همان میزان لبنیات محبوب است. ماده ترش

برنامه های کاربردی اسید لاکتیک Lactic Acid

در مواد غذایی و آشامیدنی، گوشت، کیک، پنیر، بستنی، سبزیجات و سایر مواد غذایی استفاده می شود.

موارد مصرف اسید لاکتیک Lactic Acid

چسب ها، محصولات ضد یخ، بیوکسیدها (به عنوان مثال مواد ضد عفونی کننده ، محصولات کنترل آفات)، پرکننده ها، بتونه ها، گچ ها، رنگ های انگشتی، محصولات تصفیه غیر فلزی، تنظیم کننده pH و محصولات تصفیه آب، روان کننده ها، گریس ها، جلا و واکس ها اسید لاکتیک Lactic Acid در مواد شیمیایی آزمایشگاهی، کودهای شیمیایی، تصفیه نساجی ، محصولات شستشو و نظافت، مواد آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت شخصی محصولات پوشش، معدنکاری فرمولاسیون مخلوط ها و یا بسته بندی مجدد، کشاورزی، محصولات غذایی استفاده می شود محصولات مراقبت از خودرو

کاربرد کلی Lactic Acid:

اسید لاکتیک کاربردهای زیادی در صنایع غذایی و دارویی دارد.
-تخمیر توسط قارچ ها و باکتری ها
-مواد نشاسته ای و لیگنوسلولیزیک برای به دست آوردن اسید لاکتیک استفاده می شود.
-بهینه سازی فن آوری فرایند تخمیر

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط