اسانس کاکائو یک اسانس روغنی نیست. شما بعضی از محصولات را به عنوان اسانس های ضروری می بینید.
اسم گیاه شناسی: Theobroma Cacao
روش استخراج: حل کردن دانه های استخراج شده
ثبات: نیمه جامد

عصاره کاکائو

تعریف عطر:
آن را به عنوان پیچیده، عجیب و غریب، شیرین

خواص آروماتراپی اسانس کاکائو:
حاوی ضد اکسیدان های ارزشمند است و گزارش شده است که به گردش خون تیره و همچنین ترویج نرم تر و جوان تر پوست کمک می کند. ضد اکسیدان ها در محافظت از سلول ها، کلاژن و الاستین از آسیب ناشی از رادیکال های آزاد موجود در محیط ما کمک می کنند.

مخلوط شدن خوب:
وانیل، برگاموت، نارنجی شیرین و قهوه

تاریخچه:
گیاه کاکائو برای اولین بار به نام گیاه شناسی خود توسط دانشمند علوم طبیعی سوئد کارولیس لیناینوس در رده بندی اصلی پادشاهی گیاه شناخته شده است، که به نام Theobroma cacao نامیده می شود. درخت کاکائو بومی آمریکای جنوبی است و به عنوان یک محصول مهم در آمریکای مرکزی شناخته می شد.

اطلاعات ایمنی عمومی اسانس کاکائو:
بدون استفاده از یک متخصص آروماتراپی واجد شرایط، روغن های داخل را بدون نیاز به مشاوره دریافت نکنید. روغنهای ضروری، نمک، بیسکویت یا سایر اسانس های متمرکز بر روی پوست را استفاده نکنید. اگر حامله هستید، صرع، آسیب کبدی، سرطان یا هرگونه مشکل دارید روغن را تحت نظر پزشکی استفاده کنید، از روغن ها فقط تحت هدایت مناسب تخصص معالجه آروماتراپی استفاده کنید. هنگام استفاده از روغن با اطفال، باید با احتیاط شدید، و تنها در موارد بسیار کم، روغنهای ملایم را به بچه ها بدهید. قبل از استفاده از روغن با کودکان، بهتر است با یک متخصص آروماتراپی واجد شرایط مشورت کنید. یک آزمایش پوستی باید قبل از استفاده از روغن که قبل از آن هرگز استفاده نکرده باشید انجام شود.

مزایای اسانس کاکائو
اسانس کاکائو برای تغذیه پوست فوق العاده است. آنتی اکسیدان های طبیعی و الاستین، دو خواص فعال در ترمیم پوست آسیب دیده است. ترکیب با بافت صاف و عطر شکلات دوست داشتنی آن را برای یک محصول مراقبت از پوست مطلوب می سازد. همچنین اسانس کاکائو باعث تقویت تحریک مغز و اندام های جنسی، افزایش میل جنسی و تحریک جریان خون می شود، اسانس کاکائو نیز برای کاهش استرس و بهبود حالت طبیعی شناخته شده است.

کاربرد:
صابون، شامپو همه نوع از جمله پاک کننده های صورت، رژلب های ملایم و جامد، مومیایی کردن، کرم بدن، لوسیون از انواع بخور دادن، شمع ها، خوشبو کننده و موتد غذایی

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط