اسانس کاج از درخت کاج استخراج می شود، همچنین به عنوان اسکاتلندی و کاج جنگل نیز شناخته شده است. اگر چه روغن اسانس کاج می تواند واکنش های آلرژیک ایجاد کند، اما برای رفع خستگی روحی، جسمی و جنسی بسیار مفید است، در حالی که خاصیت پاک کنندگی برروی محیط خانه و اتاق شما نیز دارد. همچنین می توان آن را در بیماری های مثانه، هپاتیت و پروستات، همچنین برای بهبود گردش خون و کاهش رماتیسم، نقرس، سیاتیک و آرتریت استفاده کرد، با این حال باید در نظر داشت با توجه به ماهیت حساس این روغن از آن با احتیاط استفاده کرد.

خواص روغن 
روغن اسانس کاج دارای بوی تازه جنگل است، رنگ زرد کم رنگ و ویسکوزیته آبی است.

منبع روغن اسانس کاج
این درخت همیشه سبز می تواند تا 40 متر (130 پا) رشد کند و دارای تاج صاف است و دارای پوست های قهوه ای مایل به قرمز و عمیق شکسته و برگ های سبز سوزنی دارد که در جفت ها، گل های زرد نارنجی و مخروط های قهوه ای اشاره می کنند. این گیاه به طور گسترده ای برای چوب، قیر، زمین، سورگوم و روغن ضروری کشت می شود و توسط بومیان آمریکایی برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن استفاده می شود. تشک های ساخته شده با سوزن برای دفع شپش و کک و مصری های باستانی از دانه کاج در آشپزی استفاده می کردند.

اسانس کاج

استخراج
محصول ما با تقطیر بخار شاخه ها و جوانه ها استخراج می شود و در حدود 0.1-0.5٪ تولید می شود، اگر چه نوع دیگری از روغن نیز می تواند با بخار سوزن جدا شود.

ترکیب شیمیایی اسانس کاج
بورنول، متندیل استات، فالاندرن a و b، پینین a و b هستند.

کاربردها:
صابون مایع و پودر، صابون زدایی، شامپو، تهویه، شستن بدن، شستشوی صورت، حباب حمام، لوسیون، مومیایی کردن و شمع

احتیاط در این موارد
گرچه روغن کاج غیر سمی و غیر قابل تحمل در دوزهای پایین در نظر گرفته شده، هنوز هم باید با مراقبت از پوست مورد استفاده قرار گیرد، زیرا ممکن است باعث سوزش در دوزهای بالا شود و ممکن است باعث حساسیت در پوست شود. روغن از کاج کوتوله یک ماده حساس به زبری و حساسیت زا است. آیا باید مستعد ابتلا به واکنش های پوستی آلرژیک باشید یا حامله باشید و نه این که این روغن را از دست بدهد.

خواص درمانی
از خواص درمانی روغن اسانس کاج می توان به ضد میکروبی، آنتی روتالژیک، ضد ریزوم، آنتی سپتیک، ضد ویروسی، ضد باکتری، بلوزیک، کولاژوگرافی، بو زدایی، دیورتیک، ادرار آور، کاهش فشار خون بالا، حشره کشی، ترمیم کننده، ، تحریک کننده قشر آدرنال و همچنین محرک برای گردش خون و سیستم عصبی اشاره کرد.

ترکیب شونده خوب با اسانس کاج
روغنهای اسانس به خوبی با یکدیگر ترکیب می شوند، اسانس کاج به ویژه با اسانس چوب سدر، اکالیپتوس، اسطوخدوس، نایاول، رزماری و مریم گلی ترکیب می شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط