اسانس فلفل سیاه از گیاه فلفل سیاه که از خانواده فلفل هاست گرفته می شود. روغن از میوه نارس قرمز رنگ گیاه گرفته می شود و فلفل سفید برای استفاده خانگی نیز از همین میوه تهیه می شود، اما توت هنگامی که به طور کامل رسیده و لایه خارجی قبل از خشک شدن از آن جدا می شود. این اسانس روغنی گرم و تند است و برای افزایش گرما بدن و ذهن، کاهش درد در عضلات و مفاصل، تقویت سیستم ایمنی و دستگاه گوارش، تحریک کلیه ها و از بین بردن کبودی در بدن با گسترش گردش خون به پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

اسانس فلفل سیاه

کاربردها اسانس فلفل سیاه
اسانس فلفل سیاه می تواند برای کمک به درمان درد، روماتیسم، لرز، آنفولانزا، سرماخوردگی، افزایش گردش خون، خستگی، درد عضلانی، سردی فیزیکی و احساسی، تونیک عصبی و تب، مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این، جریان بزاق را افزایش می دهد، اشتها را تحریک می کند، پرستالیس را تشویق می کند، عضلات روده بزرگ را تقویت می کند و یک تونیک گوارشی عمومی است.

شکل فیزیکی اسانس فلفل سیاه
این یک روغن قوی و تند از نظر عطر و بو است و شباهت های کمی به اسانس گل میخ دارد ولی مقدار بیشتر تصفیه می شود. این می تواند رنگی از زرد کهربایی تا زرد مایل به سبز و آبدار باشد.

منبع اسانس فلفل سیاه
این گیاه بیشتر در کشورهای هند، مالزی، ماداگاسکار، چین و اندونزی رشد می کند و روغن آن بیشتر در سنگاپور، هند و مالزی ساخته می شود.

استخراج اسانس فلفل سیاه
فلفل قرمز نارس (میوه) برای استخراج روغن با تقطیر بخار تولید می شود که تقریبا 2٪ از آن تبدیل به روغن می شود.

کاربرد
شمع، صابون مایع، لوسیون، مواد غذایی آماده، اسپری اتاق، فلاپت پت  و غذای خانگی

خواص درمانی اسانس فلفل سیاه
خواص درمانی روغن فلفل سیاه شامل ضد درد، ضدعفونی کننده، ضد اسپاسم، ضد سمی، فریزر، دیافراگمی، گوارشی، دیورتیک، ملین، روغنی و تونیک (به خصوص طحال) است.

احتیاط در موارد زیر
روغن فلفل سیاه ممکن است پوست حساس را تحریک کند و که استفاده بیش از حد آن می تواند کلیه ها را تحریک کند. این روغن در زنان بارداری نباید استفاده شود زیرا ممکن است باعث حساسیت پوستی شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط