اسانس روغنی هل از Elettaria cardomomum که همچنین به نام Cardomomum شناخته می شود از خانواده Zingiberaceae استخراج می شود.

خواص اسانس روغنی هل
دارای بوی تند و تقریبا رایحه به رنگ زرد کم رنگ و ویسکوزیته کمی روشن است.

منبع اسانس روغنی هل
اسانس روغنی هل یک گیاه چند ساله و وحشی است و در هند و سیلان کشت می شود. این گیاه تا 4 متر (13 پا) بالا و دارای تیغه های ابریشمی بلند، سبز زرد کم رنگ با نوک بنفش و ریزوم های گوشتی بزرگ، شبیه به زنجبیل است. میوه های خاکستری بی انتها از گلهایی که حاوی دانه های بسیاری هستند پیروی می کنند. هل در دوران باستان شناخته شده بود و مصری ها آن را در عطر و بخور استفاده می کردند و برای سفید کردن دندان ها آنها را جوش می دادند، در حالی که رومی ها آن را برای معده های خود استفاده می کردند، زمانی که آنها بیش از حد تحمل کردند. اعراب آن را برای استفاده از قهوه خود بکار می برند و این یک عنصر مهم در پخت و پز آسیایی است.

استخراج اسانس روغنی هل
روغن ها توسط تقطیر بخار از دانه های میوه جمع آوری شده درست قبل از رسیدن آنها استخراج می شود. عملکرد آنبین 1 تا 5 درصد است.

ترکیب شیمیایی
a-pinene, b-pinene, sabinene, myrcene, a-phellandrene, limonene, 1,8-cineole, y-terpinene, p-cymene, terpinolene, linalool, linalyl acetate, terpinen-4-oil, a-terpineol, a-terpineol acetate, citronellol, nerol, geraniol, methyl eugenol and trans-nerolidol.

خواص درمانی
خواص درمانی اسانس روغنی هل آنتیسپتیک، ضد اسپاسم، سرماخوردگی، سرفه، هضم، دیورتیک، دفع ادرار، محرک، معده و تونیک است. روغن هل برای سیستم گوارش بسیار مفید است. این کار به عنوان کولیک، آرام بخش، باد، دیسپپسی و تهوع حتی تهوع در دوران بارداری کار می کند.  معده را گرم می کند و به سوزش سر دل کمک می کند. هنگامی که احساس ضعف و خستگی ذهنی می کنید، اسانس روغنی هل می تواند با اثر طراوت و تقویت کننده آن کمک کند. خواص این روغن به سرفه کمک می کند. این درمان شناخته شده برای ناتوانی جنسی و پاسخ جنسی پایین است.

مشعل ها و بخارسازها
روغن زیتون در روغن زیتون می تواند مفید باشد برای سیستم گوارش، سرفه و خستگی.

روغن مخلوط یا در حمام
اسانس روغنی هل به عنوان یک روغن ماساژ یا رقیق شده در حمام، می تواند با سیستم گوارش، سرفه و استفاده به عنوان یک تونیک عمومی استفاده کند. در حمام عالی است، و شما احساس تازه و تحریک می کنید.

احتیاط
اسانس روغنی هل غیر سمی همچنین غیر حساس کننده است و این ترکیب به خوبی با گل رز، نارنج، ترنج، دارچین، میخک، سیلیس و سدر ترکیب می شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط