آلکیل بنزن سنگین (HAB) یک محصول جانبی در فرآیند تولید آلکیل بنزن خطی (LAB) است. آلکیل بنزن سنگین (HAB) به عنوان انتقال دهنده گرما و روان کننده استفاده می شود. پتانسيل استفاده از HAB در فرمولاسيون موتورهاي بنزينی و موتورهاي ديزلي و همچنين مايع هيدروليكي مشخص شده است. با هدف انتقال استانداردهای 5W30، 5W40، 10W40 و 15W40، روغن موتورهای مختلف ساخته شده است. فرمولاسیون حاوی مقادیر مختلف HAB به عنوان جزء جزئی و مقادیر مختلف از حلال خنثی 100 (SN-100)، SN-150 و SN-650 به عنوان جزء اصلی است.

اندازه گیری خواص معمول روغن های به دست آمده نشان می دهد که برخی از آنها دارای معیارهای مورد نظر هستند. میدان آزمایش روغن های اخیر نشان می دهد که عملکرد خوبی دارند. در مرحله بعد، مخلوط های مختلف HAB به عنوان جزء اصلی و polyisobutene (PIB) به عنوان جزء جزئی در فرمولاسیون چندین اسید هیدرولیز شده در ISO استفاده شده است. مواد به دست آمده از هوا آزاد و انحلال پذیری مناسب دارند.

HAB اصلی مواد خام برای روان کننده ها، محصولات سطح فلز، از جمله محصولات گالوانیک و آبکاری و مایعات هیدرولیک با ظرفیت تولید سالانه به 5 KMT می باشد.

کاربرد آلکیل بنزن سنگین
– طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی از جمله مایعات حرارتی
– روغن های خنک کننده
– کمکی های نساجی
– صنایع لبنی
– عایق روغن
– مواد افزودنی ضد خوردگی
– بهبود افزایش عدد سوخت
– برش روغن
– مایع حرارتی
– مشتقات سولفونه شده به عنوان افزودنی نفتی
– روغن های الکتریکی، پلاستیک، گریس
– مورد استفاده برای تولید مواد افزودنی روغن
– روان کننده های شیمیایی درجه صنعت
– روغن موتور
– به عنوان یک محصول نفتی با مایعات صنعتی قابل شستشو می باشد و می تواند به عنوان یک حلال استفاده شود، قادر به حذف سایر فرآورده های نفتی است.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط