فروش مواد اولیه صنایع لاستیک:

شرکت نفس سیلیکون یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های مواد اولیه  در تجارت بین الملل می باشد که با بهره گیری از تجارب بسیار در عرصه ی واردات توزیع بسته بندی و پخش مواد اولیه و راه کار های حمل و نقل مناسب و به صرفه در طی سالیان توانسته است خود را در زمره ی پیشتازان این حرفه قرار دهد .این شرکت آماده یپذیرش تمامی خدمات از قبیل فراهم کردن  مواد اولیه  از تولید کنندگان داخل کشور و سایر تولید کنندگان خارجی و حمل و تحویل آن به تمامی نقاط کشور می باشد.

انواع کائوچوهای طبیعی و مصنوعی شامل:

smr20:

این کائوچو در تایر اتومبیل، مصنوعات مکانیکی، ضربه گیرها و چسب و … کاربرد دارد.

rss1:

بیشترین مصرف این ماده (بیش از 60%) در ساخت انواع تایر است (رویه تایر و بدنه و دیواره تایر)، درزگیر ها و آبند های لاستیکی، لوله، ضربه گیر ها، اسفنج های لاستیکی برای مبل سازی و تشک سازی، ورق های لاستیکی، نوار های لاستیکی، تسمه و نقاله، شیلنگ، واشر، کفی کفش، کالاهای ورزشی، مهر، چسب، نوک پستان بطری و پستانک و کاربردهای فراوان پزشکی (دستکش و …)، کاربرد های مهندسی (اتصالات انعطاف پذیرر بالشتک پل ها و ساختمان ها)

nbr:

کائوچوهاي ولکانيز شده NBR خواص خوبي در برابر روغنها ، سوختها و مواد شيميايي ايجاد مي کند که اين امر موجب آن شد که ميزان مصرف اين کائوچو به طور چشم گيري رشد کند.
خواص اصلي nbr:
-مقاومت در برابر روغن ،مواد سوختني و گريسها
-فرآيند پذيري خوب
-تنوع سيستمهاي پخت
-مقاومت عالي در برابر هواي داغ
-مانايي فشار کم
-مقاومت سايشي زياد
-نفوذپذيري کم در برابر گازها

kep270:

لاستیک epdm  که نوعی لاستیک ترکیبی است که همه خواص لاستیک طبیعی را دارد ولی می تواند به مقدار زیادی کش بیاید و دوباره به حالت طبیعی خودش برگردد. بدون اینکه هیچ گونه تغییر شکل دائمی پیدا کند. عمده مصرف لاستیک epdm برای مقاومت در برابر اسید، گاز، آب شور، ازون، الکتریسیته و حرارت میباشد. ای پی دی ام تنها الاستومری است که قابلیت لاستیکی و عایق بودن خود را در ۶۰ کیلوولت در کابل ها حفظ می نماید.

مواد پخت و شتاب دهنده ها :

شتاب دهنده لاستیکی MBTS پودر خاکستری است،
تراکم نسبی 1.45 ~ 1.50 است.در دمای اتاق، آن را کمی در بنزن، تولوئن، تتراکلرید کربن، ترشی کلرو بنزن، استون، اتانول، اتیل اتر، و در آب، اتيل استات، بنزين و چربی حل نمی شود.

4010:

این محصول یک آنتی اکسیدان بسیار فعال برای کائوچو های مصنوعی و طبیعی میباشد که خواص آنتی اکسیدان و آنتی اوزانان قوی همراه با دمای بالای مطلوب، مقاومت خم شدگی و خستگی برای ترکیبات کائوچو فراهم میکند که وقتی برای مقاومت اوزونی بکار میرود ، نسبت به آنتی اکسیدان های پایه کینولین و دیفنیلامین خواص ضد اکسیدانی فعال تری نشان میدهد. این محصول هیچ گونه اثر منفی بر چسبندگی ترکیب به منسوجات یا رشته های فولادی تا ندارد.

4020:

خواص مشخصات محلول در بنزین، بنزن، نامحلول در آب. هنگامی که 4020 در معرض هوا قرار می گیرد، به طور سیاه تبدیل می شود، اما به طور کامل عمل می کند. به دلیل نقطه ذوب پایین باید به دور از دمای زیاد باید نگه داری شود. یک آنتی اکسیدان عاملی برای راندمان بالا برای محصولات لاستیکی طبیعی و مصنوعی مانند لاستیک خودرو، لاستیک هواپیما، لاستیک دوچرخه و کابل. این را می توان در محصولات لاتکس نیز استفاده می شود.

tmq:

آنتی اکسیدان  tmq به صورت کهربا به ذرات قهوه ای ، محلول در بنزن، کلروفرم، دیسفلسید کربن و استون، اما در آب حل نمی شود. سمیت نور، آلودگی کم، محلول خوب با لاستیک است.پایداری طولانی مدت آن در لاستیک باعث ایجاد مقاومت در برابر پیری گرما به ترکیبات لاستیکی می شود.این محصول می تواند عملکرد پیری را به علت گرما و اکسیژن ایجاد کند. برای اکسیداسیون کاتالیستی فلز، می تواند میزان اکسیداسیون را پایین نگه دارد. به خصوص برای تایر های شعاعی فولادی فولاد و بسیاری دیگر از تایر، لوله، کفش و…

اسید استئاریک:

اسید استئاریک، یک نوع اسید چرب اشباع شده است که در شرایط خاص ته نشین می شود و رسوب می کند و به عنوان شایع ترین اسید چرب شناخته می شود. این نوع اسید مومی شکل و جامد است. اسید استئاریک از راه اضافه کردن اسید به چربی حیوانی به وجود می آید و برای انجام این کار فشار و دمای آب باید بالا باشد. همچنین ممکن است اسید استئاریک به خاطر هیدروژنه کردن بعضی از روغن های گیاهی که هنوز اشباع نشده اند، به وجود آید. به طور کلی اسید استئاریک ترکیبی از اسید استئاریک و اسید پالمتیک است. اسید استئاریک در آب حل نمی شود ولی در اتانول قابل حل است. اسید استئاریک کلمه ایی است که ریشه یونانی دارد و به معنی چربی یا پیه نهنگ است و از این ماده در صنعت شمع سازی استفاده می شود.

سیلیکون رابر:

سیلیکون رابر HTV در درجه و حرارت بالا و یا با استفاده از پراکسید های آلی یا کاتالیست پلاتین پخته می شود. لاستیک پخته شده با افزودنی های تقویت شده ترکیب شده اند تا به قدرت خواص مکانیکی آن قوام ببخشند.   افزودنی های غیر فعال (کوارتز، زمین های دیابتی) و یا درجه خاصی از کربن سیاه مخصوص را به آن اضافه کرد. این شامل یک طیف گسترده ای از درجه حرارت (بین -50 درجه سانتیگراد تا +200 درجه سانتیگرادر و یا بین -90 تا +300 درجه سانتیگراد برای فرمول های خاص)، فیزیک نامعلوم یا تاثیرات مضر فیزیولوژیکی و مقاومت خیلی زیاد می باشد.

گوگرد یا سولفور:

گوگرد یک نافلز بی‌بو، بی‌مزه و چند ظرفیتی است که بیشتر به شکل بلورهای زرد رنگ موجود در کانی‌های سولفید و سولفات شناخته شده‌ است. گوگرد عنصری مهم برای همه موجودات زنده‌ است. برای نمونه می‌توان به حضور گوگرد در ساختار اسید آمینه‌ها و پروتئین‌ها اشاره کرد. این عنصر به صورت اولیه در کودها استفاده می‌شود؛ ولی به صورت گسترده‌تر در باروت، ملیّن‌ها، کبریت‌ها و حشره‌کش‌ها نیز به کار گرفته می‌شود. گوگرد سرد و خالص، زرد رنگ می‌باشد ولی بیشتر به سبب حرارت بالا یا ناخالصی‌ها تغییر رنگ می‌دهد.

گوگرد نامحلول ot20:

گوگرد نامحلول یک پودر زرد غیر سمی، قابل اشتعال نامیده می شود ،عنصر شیمیایی S دارای نمره اتمی ۱۶ و وزن مولکولی ۰۶۴/۳۲ در طبیعت به شکل جامد زردرنگ و جلای زرین موجود است.
جامد مولکولی آن دارای هشت اتم گوگرد است.

رزین کومارون:

این رزین ها از قطران زغال سنگ مشتق می شوند و اساسا پلیمرهای سنگین از ترکیبات کمپلکس حلقوی و متراکم کومارون و ایندن هستند. کاملا خنثی بوده و در نتیجه برای رنگ های سطوح آلومینیومی ایده آل هستند. این ماده در برابر عوامل خورنده نظیر آب نمک، اسید های رقیق و آب مقاوم هستند. اما ثبات رنگی ضعیفی دارند و خواص خشک شوندگی و جلای نسبتا خوبی دارند.
انحلال پذیری:در اتر، نفت، بنزن، استرها و هیدروکربن های کلردار شده حل می شوند.

کالیفن:

این مواد ترکیبات آلی مصنوعی و یا طبیعی می باشند که ویسکوزیته ی بالایی دارند. نوع طبیعی این مواد شفاف است و قابلیت اشتعال زایی زیادی دارند و دارای رنگی ما بین زرد تا قهوه ای می باشند. این مواد به راحتی در حلال های آلی مانند اتر حل می گردند اما در آب نامحلول می باشند.تنها تفاوت نوع مصنوعی با نوع طبیعی آن ها، از نظر خواص شیمیایی و طریقه ی ساختشان می باشد. این ماده به صورت طبیعی از ترشحات درختانی مانند کاج و در اثر آسیب به پوست آنها در حین آتش سوزی، باد، رعد و برق و… به دست می آید. ماده ی فوق خاصیت الکتریکی ندارد و کاربرد عمده ی آن در تهیه ی انواع رنگ ها، لاک ها، پوشش های سطح، جوهر، ساخت پلاستیک، ساخت لوازم تزئینی و…می باشد.

چسب کموزیل:

چسب های کموزیل بهترین سیستم جهت اتصال انواع مختلف الاستومرها (مانند لاستیک طبیعی , استایرن ، بوتادین و …) به فلزات ( مانند آهن ، فولاد ،آلومینیوم و …) و یا محدوده زیادی از پلاستیک ها ( مانند پلی آمید ، پلی اپوکسید ،..) همچنین به شیشه و منسوجات مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط