بوتیلات هیدروکسی تولوئن با فرمول شیمیایی C15H24O می باشد. بوتیلات هیدروکسی تولوئن (BHT) یک آنتی اکسیدان معمولی است که برای استفاده در غذاها حاوی چربی ها، داروها، محصولات نفتی، صنایع لاستیکی و روغن شناخته شده است. در دو دهه گذشته، علاقه زیادی به پیدا کردن آنتی اکسیدان های جدید برای رفع نیازمندی های این صنایع وجود دارد. BHT به عنوان یک مولکول بلوک ساختمان اهمیت دارد. دو مورد از افزودنیهای موجود در این فهرست عبارتند از بوتیلات هیدروکسی تولوئن(BHT)  و هیدروکسی آنیزول بوتیل (BHA). هر دو این مواد افزودنی به طور کلی توسط FDA به عنوان ایمن (GRAS) شناخته می شوند،BHT به عنوان یک مولکول بلوک ساختمان اهمیت دارد.

بوتیلات هیدروکسی تولوئن یک آنتی اکسیدان مصنوعی محلول در چربی است که عمدتا به عنوان افزودنی مواد غذایی به دلیل توانایی آن برای حفظ چربی ها استفاده می شود.

در لوازم آرایشی استفاده می شود، زیرا به مبارزه در برابر فاسد شدن محصولات آرایشی کمک می کند.

BHT برای تأخیر افتادگی اکسیداتیو روغن ها و چربی ها استفاده می شود و در نتیجه باعث افزایش عمر مفید مواد غذایی و لوازم آرایشی می شود. هنگامی که در صابون استفاده می شود، BHT بهتر است در ترکیب با تترا سدیم بیشتر استفاده شود.

BHTیک نگهدارنده آنتی اکسیدان معمول غذایی است که توسط اداره غذا و دارو برای مواد غذایی، روغن و چربی تأیید شده است. از آنجا که BHT یک محصول طبیعی نیست، FDA فروش خود را به عنوان یک مکمل ممنوع کرده است (اگر چه تصویب استفاده از آن در مواد غذایی به عنوان یک نگهدارنده).

BHTآنتی اکسیدان نشان داده شده است که در برابر انواع مختلف سرطان زایی شیمیایی می شود.

برای جلوگیری از برانگیختگی پیشنهاد شده است. این می تواند انواع مواد ارگانیک را در برابر خراب شدن به دلیل اکسیداسیون تثبیت کند و برای جلوگیری از فاسد شدن و افزایش بیشتر طول عمر چربی های حاوی مواد غذایی مفید است.

یک راه امیدوار کننده برای افزایش فعالیت های آنتی اکسیدانی و دارویی است. قدرت و توانایی واقعی آن در از بین بردن ویروس های حاوی لیپید است. اساسا “دیواره” آن ویروس ها را “تخلیه” می کند، بنابراین سلول های بدن ما می توانند آن را وارد و نابود کنند.

ایمنی
با الکل مصرف نکنید اگر باردار هستید، قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید. دور از دسترس اطفال نگهداری کنید. سمیت مصرف بیش از حد همراه با گرفتگی شکمی، سردرگمی، تهوع، سمیت کبدی، سرگیجه، استفراغ و از دست دادن هوشیاری گزارش شده است.

حمل و نقل آن خطرناک است و در حمل و نقل اضافی طبقه بندی شده است.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط