اولئیک اسید دی اتانول آمید دارای نام سیستماتیک (9Z) -N، N-bis (2-hydroxyethyl) octadec-9-enamide است. اولئیک اسید دی اتانول آمید یک نوع مایع چسبنده زرد شفاف است و فرمول مولکولی این ماده شیمیایی C22H43NO3 است.  تهیه و استفاده از اولئیک اسید دی اتانول آمید: می توان آن را توسط واکنش تراکم اسید چرب نارگیل با دی اتانول آمین تهیه کرد. به عنوان یک سورفکتانت غیر یونی، آن را اغلب به عنوان عامل ضخیم شدن در شامپو و آنتی استاتیک استفاده می کنند. علاوه بر این، می تواند ثبات فوم را بهبود بخشد و پاک کنندگی شامپو را افزایش دهد.

کاربرد اولئیک اسید دی اتانول آمید :

آلکالن آمید ها سورفکتانت های غیر آلی هستند که باعث افزایش ویسکوزیته و تثبیت فوم در سیستم های مبتنی بر آنیونی مانند مایعات شستشوی دست، شامپو، پاک کننده های بدن و دیگر محصولات مراقبت شخصی می شود. آنها به عنوان عامل روان کننده، عامل ضخیم شدن و عامل مرطوب عمل می کنند. امولسیون امولسیون بسیار خوبی نیز در زمینه داروسازی، آماده سازی محصولات کشاورزی و پردازش نساجی کاربرد می کند. مهار کننده زنگ، تثبیت کننده لاتکس، عملکرد ضد استاتیک در منسوجات، سطح رنگ، ضد آب و ضد عفونی کننده آب و همچنین امولسیون بسیار خوب است. آلکان آمید ها بوسیله تراوش مونو یا ریتانولامین و متيل استر اسیدهای چرب زرد بلند تولید می شوند که مونو اتانول آمید ها بیشتر آن را اکسایش می کنند. بیشترین استفاده اولئیک اسید دی اتانول آمید در صنایع آرایشی و بهداشتی و صنایع شوینده نیز می باشد.
به طور گسترده ای به عنوان عامل پاک کننده استفاده می شود. به عنوان مثال: تمیز کردن صنعتی، تمیز کردن خانگی، نساجی، فیبر شیمیایی، چرم، محصولات مراقبت شخصی.
روان کننده، عامل ضد ریز، عامل ضد شفاف در مایعات فلزکاری
روان کننده، عامل آنتی استاتیک در رزین، الیاف
عامل تثبیت کننده فوم، عامل ضخیم شدن، عامل آنتی استاتیک در محصولات مراقبت شخصی
به عنوان عامل فوم، عامل تثبیت کننده فوم
به عنوان عامل ضعیف
به عنوان امولسیون کننده

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط