ال آرژنین پایه یک اسید آمینه ضروری است (که توسط بدن انسان ساخته نمی شود و باید از غذا، رژیم غذایی به دست آورد. به ویژه هنگامی که بدن تحت فشار یا استرس است. این جزء اصلی پروتئین است. می تواند مانع انتقال خون به مغز را شود)در مکمل، فرم آزاد و باعث آزاد شدن هورمون رشد توسط غده هیپوفیز جلویی می شود.

چرا ال آرژنین برای بدن مهم است؟
آرژینین از سلامت قلب حمایت می کند:
ال آرژنین پیشگویی برای اکسید نیتریک است، یک رادیکال آزاد، که مثبت بر فشار خون تاثیر می گذارد و می تواند به عنوان یک ضد انعقاد رفتار کند. نگرانی در مورد مکمل ال آرژنین پس از حمله قلبی وجود دارد. توصیه می شود از ال آرژنین پس از حمله قلبی استفاده نکنید.
حمایت از سلامت باروری:
اختلال نیترویکس اکسید با اختلال نعوظ همراه است.
پشتیبانی از بهبود زخم: آرژینین از تولید کلاژن (تعمیر پوست)، گردش خون و سیستم ایمنی بدن که از تعمیر زخم پشتیبانی می کند، حمایت می کند.
آمونیاک اضافی را حذف می کند.
سیستم ایمنی را تحریک می کند: آرژنین از غده تیروئید و افزایش لنفوسیت های T پشتیبانی می کند.
کمک به تولید هورمون: گلوکاگون، انسولین و هورمون رشد می کند.
این می تواند در بزرگسالان از L-Citrulline سنتز شود ال آرژنین پیش ساز L-Ornithine است و نقش عمده ای در چرخه اوره دارد. تغییرات زیادی در پیشنهادات دوز برای آرژنین وجود دارد. در هر جایی از 200 میلی گرم تا 20 گرم در روز در درمان استفاده شده است.
کپسول ها ممکن است حاوی کمتر از 1٪ استایرن منیزیم باشد یک عنصر بی اثر که در فرآیند انعقاد استفاده می شود. طعم و مزه خوبی ندارد، بنابراین کپسول پیشنهاد می شود. وزن یا تراکم پودر ال آرژنین ممکن است بین مقدار زیادی متفاوت باشد اما میتوان به طور معمول حدود 3.5 گرم هر قاشق چای خوری را اندازه گرفت. پودر محلول در آب است. برای تشخیص، کاهش درمان، و یا جلوگیری از هر گونه بیماری و یا وضعیت سلامتی قبل از مصرف مکمل اسید آمینه، لطفا با یک پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید.
بسته بندی:
بسته بندی: کیسه های آلومینیومی قابل تعویض که در باز شدن اولیه مهر و موم شده است.
اخطار: افراد مبتلا به اسکیزوفرنی یا ویروس هرپس سیمپلکس نباید از داروهای آرژنین استفاده کنند.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط