اسید بوریک، همچنین به نام اسید بوراسیک یا اسید اورتوبوریک شناخته می شود، یک ترکیب طبیعی است که حاوی عناصر بور، اکسیژن و هیدروژن است (H3BO3). کریستال اسید بوریک سفید، بی بو، و تقریبا بی مزه است. به نظر می رسد نمک خوب در شکل دانه ای یا مانند پودر کودک در شکل پودری. بورات، اصطلاح عمومی مرتبط با مواد معدنی حاوی بور، مانند بوراکس و اسید بوریک، اغلب در بقایای نمکی خشک شده از بیابان ها یا مناطق خشک (مانند دره مرگ، CA، ترکیه و چین) و یا سایر مناطق جغرافیایی که رسوبات مشابهی را در معرض آن قرار می دهند، (مانند کوه های آند در آمریکای جنوبی).

کریستال های اسید بوریک برای اولین بار در سال 1702 توسط ویلهلم Homberg ساخته شد که بوراکس و اسیدهای معدنی را با آب مخلوط کرد. آب تبخیر شده کریستال های اسید بوریک را ترک کرد و اغلب به نام “نمک هانگبرگ” نام گرفت. محققان اروپایی به تازگی خواص ترکیب را به عنوان آنتی سپتیک خفیف و شستشوی چشم کشف کردند.

جیمز رایت، مهندس ژنرال الکتریک برای یافتن جایگزین های لاستیکی در طول جنگ جهانی دوم، با استفاده از مخلوط کردن روغن سیلیکون با اسید بوریک، مواد جدید قابل توجهی به دست آورد. ترکیب جدید خواص منحصر به فرد داشت، بسیار شبیه لاستیک بود. این می تواند تا چندین بار آن را بدون شکستن و افزایش 25٪ بالاتر از یک توپ لاستیکی طبیعی کشش بیاورد. حتی می توانید تصاویری از بیشترین مواد چاپی را انتخاب کنید.

اسید بوریک

کاربرد اسید بوریک

اسید بوریک یکی از متداول ترین بورات های تولید شده است و به طور گسترده ای در سراسر جهان در مواد اولیه صنایع داروسازی، مواد اولیه صنایع آرایشی و بهداشتی و مواد اولیه صنایع کشاورزی استفاده می شود، به عنوان یک مکمل تغذیه ای، بازدارنده شعله در تولید شیشه و فایبرگلاس، و در تولید نگهدارنده های چوب برای کنترل آفات و قارچ کاربرد دارد.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط