استرکوات ها، که ترکیبات آمونیوم چهارتایی دارای دو زنجیره اسید چرب بلند (C16-C18) با 2 پیوند استرهای ضعیف هستند، نسل جدیدی از عوامل نرم کننده کننده پارچه را نشان می دهند که جایگزین نمک های Dialyldimethylammonium (به عنوان مثال DTDMAC و DSDMAC) است. به زنجیرهای آلیفاتیک، سینتیک تجزیه زیستی سورفکتانت های کاتیونی را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و سطح آلودگی محیط را کاهش می دهد. این نسل جدید از عوامل نرم کننده پارچه ترکیبی از مشخصات محیط زیست خوب با ویژگی های ساختاری مورد نیاز برای تهویه مطبوع موثر است. در این مقاله سنتز مورد بررسی قرار گرفته است، انواع، آن ها یک مشخصات محیطی خوب با ویژگی های ساختاری مورد نیاز برای خواص و کاربردهای استرکوات را ترکیب می کند.

سابقه و هدف: ترکیبات آمونیوم کواترنری آلکیل استر کوات به طور گسترده ای در تهویه مطبوع شستشوی پارچه استفاده می شود. مهم است که در ادبیات نتیجه مطالعات تاریخی که برای ارزیابی خطر عوارض جانبی پوستی همراه با استفاده از آنها انجام شده است، مستند شود.
اهداف: (1) برای مستند سازی نتایج مطالعات تاریخی انجام شده برای ارزیابی پتانسیل حساسیت پوست دو استر کوات (استر (دی اکسید کربن خالص اسید) 2،3-دی هیدروکسی پروپیل تریتیل آمونیوم کلرید [HEQ] و Dialkyl استر از تری اتانول آمونیوم متیل سولفات [TEA-Quat]) و (2) نشان داده شده است که این استر کوات دارای پتانسیل حساسیت پوستی در انسان نیستند، به طوری که آنها خطر آلرژی به تماس را برای مصرف کنندگان که از تهویه دهندگان شستشوی پارچه استفاده نمی کنند، نشان نمی دهند.

امکانات:

بدون زردی به پارچه
پارچه را بسیار جاذب می کند
بدون گرایش امولسیون
برتري نسبت به الیاف طبیعی و مصنوعی

کاربرد استرکوات:

پارچه های کتان را نرم کنید
پارچه های پنبه ای
لباس جین بافتنی
موضوعات دوخت
پارچه حوله ای

مشخصات فنی:

ظاهر: مایع غلیظ
رنگ: زرد روشن
جامدات: حدود 90٪
ترکیب شیمیایی: استر اسید چرب

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط