اسانس عسل یک اسانس عطری به شدت غلیظ شده است و دارای توانای محلول شدن در آب است که عطر فوق العاده ای برای شما به همراه خواهد داشت، این اسانس عطری گیاهی، گلوتن آزاد، و هیچ نوع آلرژنی با خود ندارد. این روغن عطری را می توان برای ساخت شمع، صابون، شامپو، تهویه هوا، لوسیون، آروماتراپی، روغن های ماساژ، کلن، گلدان، حلقه های سبک، نفت سفید، لامپ  و برای کاربردهای دیگری که نیاز به اسانس عطری محلول در آب است استفاده کرد.

اسانس های طبیعی طعم دهنده نباید در کاربرد محلول در آب استفاده شود. برای استفاده اسانس در آب میتوان از روغن های محلول در آب یا امولسیون ها مانند این ها استفاده نمایید. شروع مقدار مصرف از حدود یک تا پنج درصد است. برای استفاده از آن در لوازم آرایشی از نداشتن حساسیت مطمین  شود و محصولات را در قسمت پوست نرم دست خود یا اطراف منطقه آرنج آزمایش کنید تا بتوانید حساسیت به آن را بررسی کنید اگر علائم خارش یا خارش وجود دارد استفاده از این اسانس عطری را قطع نمایید.. هنگام ساخت صابون های مبتنی بر گلیسیرین، از عطرهای معمول موجود در بخش آروماتراپی استفاده کنید زیرا این محلول در آن کاربرد بیشتر است.

شما می توانید از این روغن ها برای فانوس های نفتی استفاده کنید اما از مقادیر کم در حدود 1 قاشق چایخوری در هر 8 اونس استفاده کنید. در استفاده از روغن ماساژ 2 تا 3 قطره در هر 8 اونس روغن ماساژ استفاده کنید از این مقدار شروع به کار کنید تا با با افزایش آن به مقدار مورد نظرتان برسید. توصیه می کنیم از اسانس دارچین یا گیلاس استفاده نکنید چون ممکن است برای پوست انسان باعث خارش و تحریک پوست شود اسانس های عطری بیشترین استفاده را برای استفاده هایی که یک روغن محلول در آب مورد نظر دارد. برای کاربرد در آب، توصیه می کنیم به جای این عطر رایحه روغن، از روغن های حلال کننده استفاده کنید.اسانس عسل

مشخصات اسانس عسل

محتویات وانیل:1 درصد
نقطه اشتعال: 200 F
تغییر رنگ: قهوه ای روشن
رنگ اسانس: زرد
عملکرد: در فرایند سرد خوب رفتار می کند
عطر خانواده: بوی گل مورد استفاده برای تهیه عسل
عمر مفید: در بهترین حالت 1 تا 2 سال
برای فرآیند سرد توصیه شده: بله
برای ذوب توصیه شده: بله
ایمن برای چشم: نه
ایمن برای لب: نه

یادداشت های ایمنی:
به طور مستقیم بر روی پوست استفاده نشود

محدودیت های حمل و نقل:
بدون محدودیت حمل و نقل

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط