اسانس زنیان از دانه های خرد شده گیاه Ajowan، که به عنوان علف های هرز شناخته می شود، توسط تقطیر بخار استخراج می شود. رنگ آن قهوه ای مایل به قرمز زرد است،اسانس زنیان گیاهی است که؛ عطر کمی شیرین، این گیاه شامل کمتر از 3٪ ترکیبات روغن هستند. اسانس زنیان از گیاه گلدار بدست می آید. روغنی زنیان به عنوان یکی از بهترین اسانس روغنی شناخته شده است که برای کنترل و کاهش حملات آسم استفاده می شود. اسانس روغنی زنیان یک ضد اسپاسم ضد برونش قدرتمند است که می تواند منجر به آزادی از آسم آلرژیک برونش شود،هنگام استنشاق، می تواند یک سلاح قدرتمند علیه آسم، به ویژه آسم برونش باشد، همچنین فشار خون را کاهش می دهد و می تواند به کاهش تنش و استرس عصبی کمک کند و برای کنترل واکنش های آلرژیک مورد استفاده قرار می گیرد.  همچنین اسانس زنیان به طور سنتی به عنوان گوارشی استفاده می شود. در هند (در جنوب هند به عنوان Omum شناخته شده است) بخشی از سنت گیاهی اسانس زنیان بود و از زمان های قدیم برای داروهای خانگی استفاده شده است (مانند ضد عفونی کننده، ضد درد دندان) و به عنوان ادویه. به عنوان یکی از محبوب ترین ادویه جات نیز در غذاهای خاورمیانه مورد استفاده قرار گرفته.

روش تولید
حاصل از تقطیر بخار است.

ترکیب شیمیایی:
50٪ تیمول، a-pinene، p-cymene، limonene، g-terpinene

کاربرد:
برونشیت، اسهال، سوء هاضمه، بی خوابی، تهوع، انگل، مشکلات تنفسی، درد دندان، گلودرد، بیماری های پوستی، گزیدن عقرب، سرفه مفرط، اسانس برای کاربرد آن بر روی پوست (10٪ اسانس، 90٪ روغن حامل) رقیق شود.

موارد منع مصرف
ابتدا مقدار کمی اسانس روغنی را برای حساسیت یا واکنش آلرژیک آزمایش کنید. می تواند باعث حساسیت به نور (آفتاب سوختگی) شود. استنشاق و انتشار این روغن اساسی به شدت در طول حمله آسم ممنوع است و برای نوزادان و زنان باردار قابل استفاده نیستند. استفاده از خوراکی آن با دکتر خود مشورت کنید. این روغن به خوبی با جعفری، سیجیر، آویشن مخلوط می شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط