اسانس زنجبیل یک اسانس گرم است که اغلب برای مشکلات گوارشی و تهوع بیماری صبحگاهی یا ناراحتی سفر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در هنگام درمان سرماخوردگی و آنفلوآنزا و به خصوص در شرایط ریه و درد روماتیسمی مفید است و می تواند بر روی پوست استفاده شود تا از کبودی ها جلوگیری کند.

مشخصات اسانس زنجبیل
روغن زنجبیل می تواند بازه رنگ از رنگ زرد کم رنگ تا رنگ بنفش تیره و چگالی آن نیز آب تا متوسط ​می ​باشد. این یک روغن با بوی قوی است – تند، تیز، گرم و از لیمو و فلفل، که بوی زنجبیل واقعی است.

اسانس زنجبيل

ریشه روغن زنجبیل
گفته می شود که این گیاه در هند، چین و جاوه تولید می شود، اما همچنان بومی آفریقا و غرب هند است. به احتمال زیاد در قرن 10 و 15 به عنوان ادویه و ادویه مصرف می شود.

زنجبیل یک گیاه چند ساله است و تا حدود 3 تا 4 فوت رشد می کند. هر ساله یک ساقه با برگهای شکل کاه شکل و همچنین گلهای سفید یا زرد که مستقیما از ریشه رشد می کنند، ساقه می کند.

از زمان بسیار دور به عنوان یک داروی مورد استفاده قرار گرفته است و در  متون چینی ثبت شده است و همچنین در ادبیات یونانیان، رومیان و عربستان اشاره شده است.

استخراج
روغن با استفاده از تقطیر بخار از ریشه یا خشک شده ریشه (ریزوم) گیاه استخراج می شود و می تواند حدود 2 تا 4 درصد روغن تولید کند.

ترکیب شیمیایی
روغن اسانس دارای ترکیبات شیمیایی مختلفی از جمله: a-pinene، camphene، b-pinene، 1.8-cineole، linalool، borneol، y-terpineol، nerol، neral، geraniol، geranial، geranyl acetate، b-bisabolene و zingiberene میباشد.

خواص درمانی
از خواص درمانی اسانس زنجبیل میتوان به ضد درد، ضد عفونی کننده، ضد اسپاسم، ضد باکتری، سرماخوردگی، سرفه، دفع ادرار، تبخال، ملین، روغنی، تحریک کننده، معده، سوزش و تنیک اشاره کرد.

کاربرد ها
روغن زنجبیل در درمان شکستگی ها، روماتیسم، آرتریت، کبودی، کربونکل ها، تهوع، بوی بد دهان، برای مسافرت و بیماری های دریایی، سرماخوردگی و آنفولانزا، پرخونی، احتقان، سرفه، سینوزیت، زخم های پوستی، گلو درد، اسهال، کولیک ، گرفتگی، لرز و تب کاربرد دارد.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط