اسانس روغنی شوید از Anethum sowa استخراج می شود و بسیار نزدیک به A. graveolens است، که همچنین به نام Peucedanum graveolens و Fructus anethi شناخته می شود و از خانواده Umbelliferae (Apiaceae) است. خواص این دو نوع بسیار مشابه است. اسانس روغنی شوید در آروماتراپی برای مبارزه با احساس غرق شدن و در زمان بحران مورد استفاده قرار می گیرد، در حالی که از لحاظ فیزیکی، هضم، تسکین یبوست و نفخ و همچنین سکته را کاهش می دهد. این باعث بهبود زخم روی پوست می شود.

خواص روغن اسانس روغنی شوید
اسانس روغنی شوید دارای بوی علفی است و رنگ زرد کم رنگ با ویسکوزیته

منبع اسانس روغنی شوید
در اصل از جنوب غرب آسیا، دیل یک گیاه سالانه یا دوسالانه است که رشد می کند تا 1 متر (3 فوت). برگ های سبز صورتی و طلسم گل های زرد کوچک و بذرهای کوچک فشرده وجود دارد.

آن را با مصری ها، یونانی ها و رومی ها محبوب بود، که آن را “Anethon” نامیده بود که از آن نام گیاه شناسی گرفته شده بود. در قرون وسطی آن را به عنوان یک جذابیت در برابر جادوگری مورد استفاده قرار داد. از سال 1812، زمانی که Charlemagne، امپراطور فرانسه، به کشت گسترده این گیاه دستور داد، به طور گسترده ای به عنوان یک گیاه آشپزی استفاده شده است.

استخراج
اسانس روغنی شوید با تقطیر بخار استخراج می شود، عمدتا از دانه ها، و یا کل گیاه، تازه یا تا حدی خشک شده است. روغن ما با تقطیر بخار از دانه خرد شده استخراج می شود.

ترکیب شیمیایی
The main chemical components of dill oil are d-carvone, dillapiol, dhc, eugenol, limonene, terpinene and myristicin.

خواص درمانی
خواص درمانی اسانس روغنی شوید آنتی اسپاسم، گوارشی، ضد عفونی کننده، گالاکتوگرافی، آرام بخش، معده و سوزاننده است. اسانس روغنی شوید گیاه تازه ساخته شده و به نوزادان و کودکان برای کولیک یا سایر اختلالات گوارشی داده می شود، اما روغن شوید نباید برای این منظور مورد استفاده قرار گیرد، زیرا این بسیار قدرتمند است.

اسانس روغنی شوید به غلبه بر احساس داغ شدن کمک می کند و همچنین برای مشکلات گوارشی در بزرگسالان، کاهش نفخ شکم، یبوست و سکسکه مفید است. ، سردردها را آرام می کند و به علت تنش عصبی به عرق بیش از حد کمک می کند. همچنین می تواند جریان شیر در مادران پرستاری را تحریک کند، در حالیکه ترویج بهبود زخم ها است.

مشعل ها و بخارسازها
اسانس روغنی شوید را می توان در درمان بخار برای تنش عصبی، کولیک و سوء هاضمه استفاده کرد و به خصوص هنگامی که احساس خستگی و بحران می کنید.

روغن ماساژ یا در حمام
می تواند مفید ترین کمک برای آرامش و ترویج هضم مناسب، کاهش نفخ شکمی، و همچنین یبوست و سکته.

در یک کرم یا لوسیون
هنگامی که اسانس روغنی شوید در یک کرم یا لوسیون مخلوط می شود، می تواند تاثیر بسیار مهمی در بهبود زخم داشته باشد.

احتیاط
اسانس روغنی شوید غیر سمی، غیر حساس کننده و باید در دوران بارداری اجتناب شود. اسانس ها معمولا به خوبی با یکدیگر ترکیب می شوند، اما اسانس روغنی شوید به خصوص با ترنج، روغن موز و روغن نارگیل ترکیب می شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط