اسانس دارچین دارای بوی تند و ارزش زیادی در آروماتراپی دارد و از خستگی و احساس افسردگی و ضعف جلوگیری میکند دارای خواص قوی است، در سیستم گوارش مفید است، در حالی که مبارزه با سرماخوردگی و آنفولانزا نیز هست.

خواص روغن

اسانس دارچین، دارای بوی گرم و تند است و رنگ روغن از رنگ زرد برای روغن برگ و قرمز قهوه ای برای روغن پوستی است که معمولا در آروماتراپی استفاده نمی شود. ویسکوزیته آب متوسط ​​است.

منبع اسانس دارچین
بومی اندونزی، اما در سریلانکا و هند کشت می شود، درخت زنگ زده است و می تواند تا 15 متر (45 فوت) رشد کند، اما به دلایل تجاری نگه می دارد تا 6 فوت. برگ های سبز رنگارنگ، چینی و گل های کوچک و سفید، با توت های بنفش شکل بیضی شکل. پوست دارای قهوه ای رنگی و قهوه ای است که دارای قوام ضخیم است که در داخل یکدیگر قرار می گیرد و هر 2 سال یک بار جمع می شود. کلمه یونانی Kinnamon به معنای “لوله” است. روغن دارچین به عنوان بخور دادن معبد به کار برده شد، در حالی که مصریان از آن برای ماساژ پا استفاده می کردند و همچنین برای درمان زخم بیش از حد. همچنین به عنوان یک عنصر برای شراب گندم، معجون های عشق و همچنین آرام بخش در طول تولد استفاده شد. این کالای تجاری مهم بین هند، چین و مصر بود.

استخراج
برگ و شاخه یا پوست خشک درون تحت عمل تقطیر بخار قرار می گیرند. برگ ها عملکرد 1.6-1.8٪ و پوست 0.5-1.00٪ روغن است. روغن اساسی که ما می فروشیم از پوسته استخراج می شود، به طوری که یک روغن ظریف تر تولید می کند.

ترکیب شیمیایی
اجزای اصلی شیمیایی اسانس، که از پوسته به دست می آید، عبارتند از اگنول، اگنول استات، آلومینیوم سینامیک و بنزیل بنزوات

احتیاط
اسانس دارچین ، که استخراج شده، غیر سمی است. احتیاط باید انجام شود از آنجا که cinnamaldehyde و eugenol موجود در روغن می تواند باعث تحریک، به ویژه به غشای مخاط، بنابراین این روغن باید با دقت مورد استفاده قرار گیرد دوزهای بالا می تواند موجب تشنج شود. اسانس روغنی دارچین باید در دوران بارداری اجتناب شود، در حالی که روغن ضروری استخراج شده از پوست دارچین باید در مجموع از آن اجتناب شود، زیرا این ماده به عنوان یک سم پوستی، سوزنده و حساس کننده است.

خواص درمانی
خواص درمانی دارچین دارویی ضد درد، آنتی سپتیک، آنتی بیوتیک، ضد اسپاسم، آروماتیزی، رطوبت، قلب، سرماخوردگی، مایع منی، حشره کش، محرک، معده، تونیک و ورمی فوج می باشد. استفاده می کند روغن دارچین را می توان برای عفونت دستگاه تنفسی، روماتیسم، آرتروز و درد های کلی استفاده کرد. احساس آرامش افسردگی را تسکین می دهد، تمام بدن را تحریک می کند و سیستم غدد لنفاوی را تحریک می کند، در نتیجه، درد را کاهش می دهد. مزایای استفاده از روغن دارچین در تونر و اثر آرام بخش آن بر دستگاه تنفسی، سیستم عصبی، و در کاهش سرماخوردگی و آنفولانزا و همچنین درد دوره است. همچنین سیستم گوارش را آرام می کند و به رماتیسم و ​​آرتروز کمک می کند. اگرچه به طور سنتی برای درمان زگیل استفاده می شود، توصیه نمی شود که در محصولات مراقبت از پوست استفاده شود.

مشعل ها و بخارسازها
در درمان بخار، دارچین روغن را می توان در برونشیت حاد و سرماخوردگی و همچنین عطسه کردن و برای بالا بردن افسردگی و احساس ضعف استفاده کرد.

روغن مخلوط یا در حمام
اسانس دارچین را می توان در روغن ماساژ مخلوط، یا در حمام رقیق، برای کمک به برونشیت، اسهال، لرز، عفونت، آنفولانزا، روماتیسم و ​​آرتریت استفاده می شود. با توجه به ویژگی های آنتی سپتیک بسیار قوی آن برای مبارزه با بیماری های عفونی مناسب است. علاوه بر این، ارزش زیادی در اسپاسم آرام بخش دستگاه گوارش، تهوع و استفراغ دارد. این ترشح آب گوارشی را تحریک می کند، در حالی که درد های عضلانی و مفصلی را در ارتباط با روماتیسم و ​​آرتریت کاهش می دهد. باید مراقب باشید که پوست و غشاهای مخاط را تحریک نکنید.

در یک کرم یا لوسیون اسانس دارچین مانند هلو، روماتیسم و ​​درد آرتریت کمک می کند. این کمک می کند تا برای مبارزه با سرماخوردگی و آنفولانزا زمانی که در فرمول کرم یا لوسیون استفاده می شود.

اسانس دارچین با بنزوئین، میخک، گشنیز، هل نارنج، بنفشه، زنجبیل، گریپ فروت، اسطوخدوس، رزماری و آویشن را ترکیب می شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط