اسانس آویشن می توانید سوزش پوست ایجاد می شود، در عین حال دارای ارزش بسیار خوبی برای کمک به تمرکز و تمرکز، و همچنین به عنوان یک برونش بسیار عالی و محرک ریه، و آن را در برونشیت، سرفه، سرماخوردگی، آسم و مانند آن، در حالی که کیفیت گرم شدن برای روماتیسم، سیاتیک، آرتروز و نقرس عالی هستند.

خواص اسانس آویشن

اسانس روغنی آویشن دارای بوی نسبتا شیرین و در عین حال بسیار گیاهی است و از رنگ قرمز مایل به قهوه ای تا رنگ نارنجی است.

این یک گیاه باستانی است که در یونانی ها، مصری ها و رومی ها در طبیعت استفاده می شود و یک بوته همیشه سبز چند ساله است که رشد می کند تا 45 سانتی متر (18 اینچ) بالا، با یک سیستم ریشه چوبی، ساقه بسیار شاخه ای، خاکستری سبز مایل به سبز بیضی برگ های معطر و گل های بنفش و یا سفید رنگ.

استخراج اسان آویشن

از طعمه های تازه و یا به تدریج خشک شده و برگ گیاه توسط آب یا تقطیر بخار استخراج می شود و عملکرد آن 0.7-1.0 درصد است.

اجزای اصلی شیمیایی

a-thujone، a-pinene، camphene، b-pinene، p-cymene، a-terpinene، linalool، borneol، b-caryophyllene، thymol و carvacrol.

احتیاط

این یک روغن بسیار قوی است و نباید در دوران بارداری یا در موارد فشار خون بالا استفاده شود. از آنجا که فنل ها (کارواکرول و تیمول)، که می توانند غشاهای مخاط را تحریک کنند و باعث سوزش پوستی شوند، نباید برای محصولات مراقبت از پوست مورد استفاده قرار گیرند.

خواص درمانی

اسانس روغنی آویشن، ضد آنتی اکسیدان، آنتی سپتیک، ضد اسپاسم، ضد باکتری، قلیایی، قلب، سرماخوردگی، سیکاتریسنت، دیورتیک، امینژوگه، دفع ادرار، فشار خون بالا، حشره کش، محرک، تونیک و ورمی فوج است همچنین این روغن باعث تقویت اعصاب، حافظه و غلظت کمک می کند، می تواند با احساس خستگی و مبارزه با افسردگی کمک کند، در حالی که ریه ها را تقویت می کند و به سرماخوردگی، سرفه، آسم، لارنگیت، سینوزیت، ناراحتی، سرفه، گلودرد و لوزه ها کمک می کند.

مشعل ها و بخارسازها: در درمان بخار، اسانس روغنی آویشن می تواند با برونشیت، سرفه، مشکلات تنفسی، سینوزیت، گرفتگی مخاط و درد و درد عضلانی مفید باشد.

روغن حامل: به عنوان یک روغن ماساژ مخلوط می تواند کمک به آرتریت، برونشیت، سرماخوردگی، آنفولانزا، سرفه، نقرس، کبودی، اگزما، گرفتگی مخاط، درد عضلانی، چاقی و رماتیسم باشد.

دهان و دندان: اسانس آویشن به عنوان یک وسیله شستشوی دهان یا به عنوان یک شستشو، می تواند به عفونت های لثه و لوزه ها کمک کند.

اسانس روغنی آویشن به خوبی ترکیب می شود گرچه روغنهای اسانس معمولا به خوبی ترکیب می شوند، به طور خاص با برگاموت، گریپ فروت، لیمو، رزماری و کاج به خوبی ترکیب می شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط