آمونیوم پرسولفات سفید، بدون کریستال بی بو، فرمول (NH4) 2S2O8 است، دارای اکسیداسیون قوی و خوردگی، هنگام گرم شدن، تجزیه آن به راحتی و جذب رطوبت آسان نیست، در آب محلول است، حلالیت آن در آب گرم افزایش می یابد، می توان آن را به هیدرولیز سدیم هیدروژن و پراکسید هیدروژن در محلول آبی هیدرولیز کرد. محصول خشک دارای ثبات خوب است، ذخیره سازی آمونیوم پرسولفات آسان است، و از مزایای آن راحتی و ایمنی و غیره است. هنگامی که تا 120 درجه سانتیگراد گرم می شود، می تواند تجزیه شود، به راحتی خنک می شود و می تواند در هوا مرطوب بماند. به طور عمده به عنوان یک عامل اکسید کننده و آماده سازی پراکسید هیدروژن، پراسفیلات پتاسیم و دیگر پروپولفات ها استفاده می شود. این را می توان به عنوان آغازگر آزاد واکنش پلیمریزاسیون، بخصوص پلیمریزاسیون امولسیون وینیل کلرید پلیمراز کننده و پلیمریزاسیون بازسازی شده استفاده کرد. ز را می توان به عنوان سفید کننده در روغن، صنعت صابون استفاده کرد. می تواند مورد استفاده برای آماده سازی رنگ های آنیلین و اکسیداسیون رنگ و صنعت آبکاری، صنعت عکاسی و تجزیه و تحلیل شیمیایی باشد. برای گرید مواد غذایی، می توان آن را به عنوان اصلاح کننده گندم، کپک و مخمر کباب شده استفاده کرد. می توان آن را به عنوان تمیز کننده فلز، تمیز کردن و اتخاذ مدار چاپی، فعال سازی سطح مس و آلومینیوم، نشاسته اصلاح شده، پالپ و سفید کننده نساجی در دمای پایین و طراحی، تصفیه آب، سیستم های تصفیه آب گردش، تخریب اکسیداتیو گازهای مضر، چسب چوب کم فرمالدئید برای تسریع، ضد عفونی کننده ها، رنگ آمیزی رنگ مو به کار برد.
آمونیوم پرسولفاتغیر قابل اشتعال است، اما می تواند اکسیژن را آزاد کند، بنابراین به عنوان بخشی از احتراق پشتیبانی می کند، محیط ذخیره سازی باید خشک و تمیز و تهویه مناسب داشته باشد. مردم باید به مقدار رطوبت توجه کنند، نباید در باران حمل شود. دور از آتش، گرما و نور مستقیم خورشید نگه دارید. باید بسته بندی مهر و موم شده، برچسب های روشن و ملایم نگه داشته شود.  باید بطور جداگانه از مواد قابل اشتعال یا قابل احتراق باشد، ترکیبات آلی و همچنین زنگ زدگی، مقدار کمی از فلز و سایر مواد کاهش دهنده ذخیره شود، باید از تجزیه و ایجاد انفجار جلوگیری شود.

خواص شیمیایی
این کریستال monoclinic بی رنگ و یا پودر کریستالی سفید است. این محلول در آب است، حلالیت آب 58.2g / 100ml در 0 ℃ است.
کاربرد آمونیوم پرسولفات
آمونیوم پرسولفات را می توان به عنوان معرف های تجزیه کننده، عامل ثابت کننده عکاسی و عامل کاهش دهنده استفاده کرد.
این می تواند به عنوان نگهدارنده مواد غذایی، عامل اکسید کننده و آغازگر پلیمر مولکولی بالا استفاده شود.
آمونیوم پرسولفات می تواند به عنوان مواد خام persulfate تولید و پراکسید هیدروژن در صنایع شیمیایی، مهار کننده پلیمر آلی، آغازگر در طول پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلرید استفاده می شود.می توان به عنوان سفید کننده در روغن، صنعت صابون استفاده کرد. همچنین می تواند به عنوان مواد مذاب فلز در برش و برداشتن نفت و صنعت نفت مورد استفاده قرار گیرد. برای گرید مواد صنایع غذایی، می توان آن را به عنوان اصلاح کننده گندم، کپک و مخمر کباب شده استفاده کرد.
می تواند برای اصلاح آرد مورد استفاده قرار گیرد (محدود ≤0.3g / kg، استاندارد ژاپن، 1999)؛ قارچ کش Saccharomyces cerevisiae (محدود کردن 0.1٪، FAO / WHO، 1984).

روش های تولید آمونیوم پرسولفات
آمونیوم پرسولفات می تواند توسط الکترولیز سولفات آمونیوم و اسید سولفوریک رقیق استخراج شده و سپس کریستال شود.
فرآیند الکترولیتیک سولفات آمونیوم و اسید سولفوریک برای تولید الکترولیت مایع، با الکترولیز تخلیه می شود، HSO4 می تواند تخلیه و تولید پراکسیدیزوفلاکس اسید کند، و پس از آن با سولفات آمونیوم برای تولید پرسولفات آمونیوم واکنش می دهد، پرسولفات آمونیوم از طریق فیلتراسیون، کریستالیزاسیون، جداسازی سانتریفیوژ، خشک کردن برای تولید محصول پرسولفات آمونیوم هنگامی که محتوای آن در غلظت خاصی از آنزیم به دست می آید.
واکنش آند: 2HSO4- 2E → H2S2O8
واکنش کاتدیک: 2H ++ 2e → H2 ↑
(NH4)
ویژگی های خطرناک انفجاری
آمونیوم پرسولفات اکسید کننده قوی است، هنگامی که با عامل کاهش دهنده، گوگرد، فسفر و غیره ترکیب می شود، می تواند منفجر شود. می تواند زمانی که گرم می شود، تحت تاثیر قرار گیرد، و در دیدار با آتش می تواند منفجر شود.

آمونیوم پرسولفات
ویژگی های خطر آتش سوزی
می تواند از اکسیژن در هنگام حرارت زیاد تجزیه شود. در هنگام حرارت دادن می تواند اکسید نیتروژن سمی، اکسید گوگرد و بخار آمونیاک تولید کند.
ویژگی های ذخیره سازی
خزانه داری باید خشک و تهویه داشته باشد؛ بارگیری و تخلیه باید در نور باشد؛ باید جداگانه با مواد آلی، کاهش عوامل، گوگرد، سوخت های فسفریک ذخیره شود.
توضیحات عمومی
جامد بلوری. عامل قوی اکسید کننده. به راحتی نمی سوزد، اما ممکن است باعث بوجود آمدن مواد آلی شود. به عنوان یک ماده سفید کننده و به عنوان نگهدارنده غذا استفاده می شود.
مشخصات واکنش
آمونیوم پرسولفات یک عامل اکسید کننده قوی است. مخلوط پودر با آلومینیوم و آب می تواند منفجر شود. مخلوط با پراکسید سدیم اگر تحت اصطکاک (خرد شدن در یک ملات)، حرارت دادن، و یا اگر جریان از دی اکسید کربن به بیش از persulfate آمونیوم منتقل می شود منفجر خواهد شد. راه حل های اسیدی، آهن را به شدت حل می کند.
خطر سلامت
استنشاق اثرات سمی کمی ایجاد می کند. تماس با گرد و غبار چشمها را تحریک می کند و باعث بروز خارش پوست می شود.

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط