الکیل لاکتات، با فرمول مولکولی C15-18H29-35O3 مایع بدون رنگ به رنگ زرد کمرنگ با نقطه ذوب: ca. -20 ℃؛ 1.013 ه.پ.ا و با حلالیت آب: 20 ℃؛ 1.013 hPa؛ ناچیز و حلالیت در الکل 20 ℃ ناچیز است؛ استون: تا حدی محلول است؛ درهیدروکربن ها: محلول می باشد.
کاربرد آن: یک نوع مقاومت در برابر تحریک کننده های نرم کننده است، با تحریک قوی کم. استفاده شده در محصولات مراقبت از پوست به تدریج و زاویه پروتئین محلول و نرم کننده های مرطوب کننده، اثر مرطوب بسیار خوبی دارد.
یک نوع دئودورانت آنزیم طبیعی است، می تواند با ضد عرق و یا دیگر ترکیبات دئودورانت، مهارکننده بوی بدن باشد، و اثرات طولانی مدت (24 ساعت) را نشان می دهد.

تولید:

عملکرد متیل لاکتات با استفاده از گلیسرول تصفیه شده با تبدیل 94/0 درصد گلیسرول به 57 درصد مولکول رسید. یک محصول تقریبا 42 مول در لیتراتیل با استفاده از گلیسرول تصفیه شده در شرایط مطلوب به دست آمد.

تبدیل گلیسرول مشابه و تولید الکیل لاکتات با استفاده از گلیسرول خام به دست آمده است.در مقایسه با تولید اسید لاکتیک و آلکیل لاکتات، این فرایند دو مرحله ای برای تولید الکیل لاکتات از گلیسرول هر دو به لحاظ اقتصادی و از لحاظ تولید گچی تولید نشده و از کاتالیزورهای جامد می توان دوباره تولید و دوباره استفاده شود.

علاوه بر این، الکیل لاکتات را می توان به عنوان یک واسطه برای آماده سازی لاک استفاده کرد. ترکیب لاکتامید، یک بیوسولفورز با سمیت زیست محیطی مناسب بر پایه زیست توده قابل استفاده با استفاده از گلیسرول است که محصولی از بیودیزل است.

به عنوان روش فعلی آماده سازی لاکتامید، روش تهیه لاکتامید با واکنش اسید لاکتیک، آلکیل لاکتات با آمین ها شناخته شده است .

چرا نفس سیلیکون ؟

تضمین کیفیت کالا

قیمت رقابتی

بسته بندی اصولی

تحویل به موقع کالا

گزارش ارسال کالا

اخبار صنایع

تجزیه و تحلیل صنعت جهانی چیپس صابون

دستورالعمل های آب ژاول

صابون گلیسیرین

بازار جهانی چیپس صابون

اپتیکال برایتنر در تولید شوینده ها

تلفن:

021-40775476
021-40775476

لینک مرتبط